Domů · Články · Ke stažení · Fórum · Odkazy · Kategorie novinek 23.09.2020
Navigace
Domů
Články
Ke stažení
Nejčastější dotazy
Fórum
Odkazy
Kategorie novinek
Kontaktujte nás
Fotogalerie
Hledat
Akce a srazy

Kdo je Online
Hosté Online: 1
Žádný člen není online

Registrovaní členové: 109
Neaktivovaní členové: 0
Nejnovější člen: AGI
Čist téma
TatranManetKlub Jawa klub | Srazy | Chystané
Strana 1 z 3 1 2 3 >
Autor Dotaz na zraz 2017
cingo
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 09.01.2017 22:26
Dobrý deň páni, tak čo tento rok ? Bude sa konať nejaky zraz Tatran Manet, alebo sa to znova spojí s ostatnými skútrami ako minulý rok ???
Poslat soukromou zprávu
Autor RE: Dotaz na zraz 2017
uda
Hlavní Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 13.01.2017 15:44
Tak pánové a dámy! Přemýšlel jsem jak to dělat, aby jsme nesklouzly do stereotipu a abychom se pořád nevezly na práci Skutrklubu. Napadlo mě toto. Mám opravdu dost málo času (rodina práce atd.) a tak se nemohu plně angažovat v pořádání našeho samostatného srazu. Dostalo se my podpory a příslibu pomoci od kamaráda z Jawa-clubu, který pořádá sraz na Šafránkově mlýně. On už má program celkem vymyšlený a nevadilo by mu, kdyby přijeli i lidé na jiných strojích a stejně většina z vás má i tu svoji Jawičku také doma! Tak co to takhle spojit dohromady? Jaký na to máte názor?smiley

Už mám Manety dva heč!!
tel.č. 777028183 Poslat soukromou zprávu
cingo
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 14.01.2017 18:16
Neviem, ale ja s Palom sme mali z toho zrazu Skutrklubu dobrý pocit a zdalo sa mi že to bolo aj pre nich také oživenie. Veď Tatrany a Manety boli účastníci naviac a o to to bolo lepšie. Tento rok to bude v Brne čiže to máme blízko z SK a aj pre CZ je to dobrá poloha.
Poslat soukromou zprávu
uda
Hlavní Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 19.01.2017 11:03
Prosím o vyjádření členů, zda chtějí přijet na sraz podle mého návrhu, nebo zda chtějí jet raději na sraz skutrklubu! Potřeboval bych to vědět co nejdříve, kvůli zajištění ubytování. Brzo zde dám nástin programu a další podrobnostismiley

Už mám Manety dva heč!!
tt_02
Člen

Přidán 19.01.2017 11:45
pořídili jsme si se synem tatrany v r. 2015, začali jsme nevštěvovat stránky TM Klub i Skůtr klub. Skůtr klub se nám zdá akčnější, neustále se tam něco děje a i příspěvků v disluzi je mnoho. Tady je mrtvo. Proto jsme byli v 2015 na Rusavě a 2016 na Spiši. Oby srazy super - letos jedem s nimi znovu na Hálův mlýn. Co jsem se díval na příspěvky a foto za srazu TMKlub tak dle mého posouzení bez náboje.
Uvidím jaký termín by sraz TM byl, jaké bude počasí a zdraví. Možná bychom přijeli. Ale Skůtr vítězí.
Poslat soukromou zprávu
uda
Hlavní Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 19.01.2017 22:30
tt_02: děkuji za kritiku, jen si myslím, že si ji od vás nezasloužím. Stránky jsou o lidech a když je člověk (vy) registrován rok a za tu dobu napíše 5 příspěvků pak se nedivím, že je to tu mrtvé. Jsem totiž jediný kdo se snaží, aby to tu žilo. Ostatní to nezajímá.smiley
Jinak termín je 23.6 - 25.6.2017 v místě zvaném Šafránkův Mlýn!
Program pátek 23 příjezd, ubytování, seznámení, všeobecný pokec, večeře. Ráno 24. snídaně, po snídani okružní spanilá jízda na našich strojích se zastávkou a prohlídkou v Muzeum historických vozidel,v Olešnici.Potom budeme pokračovat přes Nové Město na Moravě a Maršovíce.Kde se zastavíme na oběd,Dále trasa povede přes Ždár nad Sázavou, Škrdlovice, Krucemburg ,Ždírec nad Doubravou, k obci Dřevíkov do Skanzenu Veselý Kopec.Zde prohlídka staré pasekářské osady a různé stavby z blízkého okolí.Zpáteční trasa povede.Hlinsko,Svratka,Sněžné,Nové Město n Moravě,Zvole.Dol Rožínka,Olší,na Šafránkův Mlýn.Trasa okruhu je 160km.Ubytování v 4 lůžkových chatkách Cena za jednu noc osoba 250kč.Snídaně od 65 Kč,Večeře od 95 Kč.V areálu je restaurace,hřiště,bazén,fit centum

Už mám Manety dva heč!!
tt_02
Člen

Přidán 20.01.2017 08:09
uda: ne nebyla to kritika administrátorům, byl to jen zveřejněný poznatek nového člena. Co se týká mojích příspěvků - jako nový člen jsem se tu zatím orientoval, poznatky a zkušenosti zatím sbírám, ale čekal jsem i od stávajících členů větší aktivitu - třeba foto ze srazu 2015 - žádné, 2016 - žádné. Třeba nějaké komentáře ze společných vyjížděk .... Ale je to dané asi i velikostí členské základy.
Jinak všem členům přeji v letošním roce hodně krásných dnů k vyjížďkám a vždy šťastný návrat.
Poslat soukromou zprávu
Anacron
Hlavní Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 20.01.2017 14:37
Já bych Uďo na sraz dorazil. Je to kousek a aspoň bych poznal nové osazenstvo.
Co se týče aktivity - je to vše dáno základnou. Stejně jako se nedá srovnávat TMKlub a SkůtrKlub, nejde porovnávat SkůtrKlub se Seznam.cz. Chce to ty webu brát odlišně.
Poslat soukromou zprávu
T505
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 20.01.2017 18:43
Luďo nic proti srazu, ale 160Km na vyjíždku mě přijde docela dost. A že to tady je mrtvý je fakt, nicméně že by to na skutrklubu žilo nějak zásadně víc jak tady mě teda nepříjde, jo před pár lety tam byl článek za článkem... Druhá věc je aktivita, každý měsíc má brněnská základna schuzi, začíná to Motortechnou, v sezoně není problém když každý druhý víkend je nějaká akce. Puvodní záměr brněnského klubu byl sdružovat majitele skutrů ČS výroby, to je vidět i na vyjíždkách na smíšeném startovním poli Manet Tatran vítán. To že je v současném názvu Čezeta byla aktivita několika jedincú.

TATRAN
Hanuši budiž ti země lehká
jedině SKYPE: cezeta505 http://www.sweb.cz/obcasniky Poslat soukromou zprávu
uda
Hlavní Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 21.01.2017 01:39
T505: délka vyjížďky se může kdykoliv změnit. Ten program jsem pomáhal vytvořit a ještě se na něm pracuje!smiley

Už mám Manety dva heč!!
uda
Hlavní Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 21.01.2017 01:43
Jinak klidně bych zkusil udělat více setkání, nebo vyjížděk, ale asi bych na ne chodil sám, protože nikdo z vás není z Olomoucka a jezdit každý měsíc do Brna, v jehoz okolí je vás více, by se mi dost prodražilo. Už tak tento web sponzoruju (rozhodně si nestěžuju) a kdybych ještě takhle sjížděl, žena by mě asi zavraždila!smiley

Už mám Manety dva heč!!
Upravil uda, 21.01.2017 01:46
T505
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 21.01.2017 21:30
Luďo psal sem brněnská základna, nikdo po tobě nemůže nic takového chtít. vše je dáno hustotou osídlení, žeano....

Co takhle udělat dobročinnou sbírku na web, myslím že i symbolická částka bude lepší než aby to Luďa táhl sám.

TATRAN
uda
Hlavní Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 23.01.2017 09:06
Jak jsem psal, že to táhnu ze svého mi nevadí. Pokaždé když byl sraz, tak nějaká ta kačka zůstala a tak to nebylo nijak nákladné. Proto budu raději, když se zase sejdem, pokecáme, projedem se a zablbnem na našich oblíbených skútrech.
Mimochodem mluvil jsem s kamarádem co mi pomáhá a chystal vyjížďku a už se chystá druhá varianta trasy, která bude do 100 Kmsmiley. Jinak ten Šafránkův mlýn http://www.safrankuvmlyn.cz/?p=chaty&a=cenik je jen kousek od místa, kde se bude konat sraz Skutrklubu.smiley

Už mám Manety dva heč!!
Upravil uda, 23.01.2017 09:09
uda
Hlavní Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 23.01.2017 09:17
Jen pro informaci pro ostatní, kteří ještě nejsou rozhodnuti! I když se jedná o sraz TMKlubu, není podmínkou přijet na Tatranu či Manetu. Přijeďte čímkoliv dvoustopým, nejlépe něčím starším a československým. Jelikož tam bude i dost Jawistů (jejich srazy jsou co do početnosti jezdců na tom podobně jako srazy TMK), tak je nějaká Jawička vřele vítána. Do měsíce tu bude zase přihláška, jejímž vyplněním se zavážete zúčastnit. smiley

Už mám Manety dva heč!!
matei
Hlavní Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 23.01.2017 15:10
Lákavé sú obe akcie TMK i Skutrklub. Pokúsim sa toho roku o ideálny stav :-)
Poslat soukromou zprávu
Miroslav Kohout
Člen

Přidán 29.01.2017 13:31
No přátelé není to jednoduché, jednak jsme daleko od sebe, co se týče bydliště a všichni nemají tolik času na to aby se zůčastňovali všech akcí v okolí bydliště natož akce TMKlubu... Spousta z nás musí chodit do práce, což značně omezuje veškerou činnost jako takovou ( obzvláště u těch, co pracují jako státní zaměstnanci či příslušníci - Uda by mi to jistě potvrdil smiley). To, že by tu bylo mrtvo, se zase tak nedá říci, jelikož je teď takové mezidobí, kdy se nejezdí a mimo to všichni si již své problémy se svými stroji dávno zde prokonzultovali - o tom hovoří spousta příspěvků z minulých let..... K té délce 160ti kilometrové vyjížky lze říci jediné - pokud někdo jezdí po ose na veteránské soutěže či srazy, spočtěte si, co za ten den ujedete na Tatranu či Manetu, je to pravda s přestávkama. Ta Udova bude zajisté taky se zastávkami, jak v článku prezentuje.......smiley
Poslat soukromou zprávu
uda
Hlavní Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 29.01.2017 21:53
Děkuji za reakci a zastání! Ten sraz je asi 50 Km od Brna, kde je asi nejvíce členů klubu (Myšleno Brno a okolí), proto jsem myslel, že se zavděčím. Zatím moc reakcí nebylo, tak pořád nevím, jestli se mám s tím vůbec zabývat. Chápu, že trumfnout sraz Skutrklubu nejde, protože je tam mnohem více členů a jejich srazy mají již dlouholetou tradici. Pořádat jejich sraz je skoro prestižní záležitost a členové klubu o to skoro bojují. Já na jejich srazy také jezdím a je to tam parádní. Já se jim nechci vyrovnat, jenom bych chtěl, aby se členové našeho klubu alespoň jednou ročně potkali, poklábosili a projeli se společně na Tatranech a Manetech. Ovšem kdo alespoň jednou pořádal takovou akci mi dá za pravdu, že je to náročné (aby to stálo za to) a vzhledem k tomu, že jsem na to sám (a to i když jsem o pomoc žádal několikrát) a mám také rodinu o kterou se musím starat, tak jsem využil nabídky mého kamaráda z Jawa-clubu, který mi nabídl společné pořádání srazu. Co se týče té neustále zmiňované vyjížďky, tak už ji přepracováváme a bude o něco kratší. Zato vám připravujeme zase malou soutěž v kempu, která se na poslední, mnou pořádaném srazu, líbila. Budou v ní zase hodnotné ceny.
Budu vám všem posílat pozvánku v soukromé zprávě, jako jsem to dělal již minule, aby jste se vyjádřili a já v tom měl lepší přehled. Jinak uvažuji o založení skupiny TMKlub na Facebooku, aby stránky vešly do povědomí více lidí. Možná se tím víc zvýší návštěvnost stránek a bude to více žít.smileysmiley

Už mám Manety dva heč!!
is
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 30.01.2017 16:46
Já se zde musím také Udi a stránek plně zastat. Jednak jsem jen díky stránkám a zde probíraných témat dal dohromady svého Manetka a hlavně, seznámil jsem se na srazu 2015 se spoustou bezvadných lidí. Mě se sraz líbil na stropro!!! Neměl jsem jediné výhrady (měl jsem také zpestření v podobě slovenských spolubydlících smiley ). Rozhodně se mi líbí spíše "komornější" sraz, než moc strojů. Je to asi i tím, že jsem byl na srazu nováčkem... Co se týče mé účasti na srazu 2017, tak se musím, bohužel, omluvit - otěhotněla mi žena. Ráda mě všechno kazí, tak si vymyslela datum porodu na červen smiley Co se týče pořádání akce, tak to není opravdu žádná legrace. A nejhorší jsou lidi, co s ničím nepomůžou a jen kritizují (a věřím, že to někteří nemyslí jenom zle). Mě by se sraz za účasti Jawaklubu líbil smiley Byl bych i pro to, aby, kdo má zájem, přispíval finančně na provoz stránek apod. A facebookové stránky schvaluji! smiley Všem pěkný den!!!
327499113 Poslat soukromou zprávu
T505
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 30.01.2017 17:42
Prosím ksichtoknihu ne, už tak sem chodí jen 5,5lidí, myslím že máme na tu bídu luxusní stránky bez nějakejch nesmyslů, sdílení a podskupin.

TATRAN
vvz
Člen

Přidán 31.01.2017 07:44
Mě osobně se srazy tatranů líbily ,i když jsem se dostal jen na dva,pokud mi to vyjde rád bych přijel -manželku jsem na to už připravil.
Poslat soukromou zprávu
Strana 1 z 3 1 2 3 >
Přejít na:
Přihlášení
Nick

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněl/a jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Náhodná Fotka
Záškodníci schovali jodovi Maneta
Záškodníci schovali jodovi Maneta
Sraz 2008
Shoutbox
Musíte být přihlášen/a, aby jste mohl/a přidat zprávu.

uda
20.08.2020 15:54
Vítám v klubu nového člena "AGI" smiley

uda
12.08.2020 22:11
to matei: Ano máš pravdu, je ho tam méně, podle návodu na obsluhu je tam jen 400 ccm, to je 0,4L smiley

matei
11.08.2020 16:18
@Úďa: 3/4 litru to snáď nie ;-)

uda
10.08.2020 23:36
to Kaco: cca třičtvrtě litu, ale stačí při nalévání otevřít kontrolní otvor na boku spojkového víka a jakmile začne olej vytékat, je ho tam akorát.

matei
09.08.2020 22:08
do prevodovky Tatrana ide asi 4 deci prevodoveho oleja, V praxi pomaly lejes kym nepreteka cez kontrolny otvor.

Kaco
08.08.2020 20:01
Čaute koľko oleja ide do prevodovky na Tatran? Dik

prezident
28.07.2020 10:08
Ďakujem za prijatie ...

uda
26.07.2020 23:04
Vítám v klubu nového člena "prezident" smiley

uda
05.07.2020 18:24
Vítám v klubu nového člena "JardaR" smiley